Zapraszamy na kolejne spotkanie Ruchu Projektantów Gier we wtorek 9. maja o 18:30 w sali 125BT! Tym razem naszym gościem będzie Krzysztof Baranowski, który opowie o grach edukacyjnych i grach bez prądu.

O prelekcji: „W 2012 roku napisałem Grę E.U.ROPA na zlecenie firmy która pozyskała fundusze unijne na innowacyjne narzędzie promujące przedsiębiorczość wśród młodzieży szkolnej. Moim zadaniem było stworzenie gry fabularnej, którą nauczyciel mógłby prowadzić w ramach zajęć przedsiębiorczości w szkole. Podczas prezentacji gra posłuży mi za przykład do omówienia tematu tworzenia edukacyjnych gier. Przedstawię zasady ogólne, zwrócę uwagę na co należy uważać i jakich błędów się wystrzegać.”

O autorze: Gram od 20 lat, a aktywnie działam w promocji gier fabularnych od 10 lat. Nagrywam prelekcje, relacje z konwentów, recenzje podręczników i publikuję je na YouTube, aby szerzyć wiedzę o tej fantastycznej pasji. Zrealizowałem projekt Master-Mind.in, w ramach którego co tydzień odbywały się merytoryczne spotkania RPG’owców online (ponad 100 nagrań z prelekcji nadal jest dostępnych na stronie projektu). Prowadzę fanpage Gry Fabularne na Facebooku, który dociera do ponad 50 tysięcy hobbystów miesięcznie. Mam grupę RPG Bazar, która pomogła setkom podręczników gier fabularnych znaleźć nowych właścicieli. Mam kilka grup RPG Miasto Gramy, które pomagają znaleźć współgraczy i MG. Zarządzam stroną www.GryFabularne.pl, na, której przez ostatnie 5 lat, 50 tysięcy osób spędziło średnio 3 minuty dowiadując się co to jest RPG. Obecnie organizuję RPG MeetUp – Kolacja Mistrzów w Poznaniu i promuję dziesiątki RPG’owych spotkań miesięcznie w całej Polsce.
Jestem fanem każdej gry, każdej konwencji i każdej mechaniki. Ostatnio gram w dużo autorek.
Zawodowo zajmuje się marketingiem dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce.

Widzimy się jak zawsze we wtorek w budynku Biblioteki Technicznej o godzinie 18.30!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


1 × = dwa