Ruch Projektantów Gier przy Instytucie Informatyki Politechniki Poznańskiej tworzy grupa zapaleńców, których fascynują wszystkie aspekty tworzenia gier. Grafika, design, programowanie, dźwięk – nie ograniczamy się tylko do wiedzy inżynierskiej, chcemy rozumieć gry jako integralną całość, aby nasze projekty były coraz lepsze, a w przyszłości stać się przydatnymi członkami profesjonalnych zespołów. Nasze spotkania są otwarte dla wszystkich, którzy tak jak my interesują sie grami, niezależnie od wieku czy wykształcenia. Wierzymy, że dobrego twórce gier wyróżniają trzy czynniki:

Pasja

Od tego wszystko się zaczyna, tworzenie gier to powołanie. Nieważne co potrafisz ani jakie projekty realizowałeś, ważne żebyś na myśl o tworzeniu gier czuł dreszcz nadchodzącej przygody. Jesteśmy grupą ludzi dzielących wspólną pasję, wzajemnie się motywujących, którzy z ogromnym zaangażowaniem podejmują kolejne wyzwania.

Wiedza

Zaangażowanie, chociaż jest podstawowym i niezbędnym składnikiem sukcesu, nie zastąpi wiedzy. My o tym wiemy i dlatego nieustannie dbamy o to, aby rozwijać się organizując wykłady i zapraszając ciekawych gości.

Umiejętności

Nic nie daje takiej satysfakcji, jak praktycznie wykorzystywanie nabytej wiedzy i zdobywanie tak pożądanego na rynku pracy doświadczenia. Chcemy być z każdym dniem lepsi, dlatego niezwykle ważna dla nas jest praca nad wspólnymi projektami, udział w konkursach oraz dzielenie się doświadczeniami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


+ dwa = 9